Versenyek

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben

Zrínyi Ilona matematika verseny
Varga Barbara (55.), Bodnár Balázs (74.), Szaplonczay makrina (100.), Fülöp Antónia (118.)

 

Angol körzeti verseny
Fülöp Antónia           I. hely

 

Angol megyei pályázatról országosba jutott tanulók
Szaplonczay makrina, Kovács Péter, Páll Vanessza, Fülöp Antónia

 

Helyesírás körzeti verseny
Fülöp Antónia           I. hely
Tamás Gréta            IV. hely
Varga Barbara         III. hely

 

Diákolimpia - Labdarúgás városkörnyéki döntő        II. hely
Bodnár Balázs, Rémiás Marcell, Lukács martin, Lukács Máté, Djubók Gergő, Kovács Péter, Keller Máté, Dányi Alex, Horváth Norbert

 

Körzeti matematika verseny
Szaplonczay Makrina     III. hely
Bodnár Balázs               IV. hely
Fülöp Antónia                 V. hely
Varga Barbara              IV. hely

 

Ifjúsági Katasztrófavédelmi verseny
Bárczi Réka, Fülöp Antónia, Mihály Fanni, Szendrei Dávid

 

Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny
Fülöp Antónia

 

Történelmi Kalandtúra - II. hely
Kovács Péter, Szendrei Dávid, Fülöp Antónia, Anderkó Brigitta, Mihály Fanni

 

Közlekedési ismeretek - Megyei kerékpárverseny
Horváth Norbert      IV. hely

 

Vincze István emlékverseny - IV. hely
Feigl Gyula Márk,
Szaplonczay Makrina, Fülöp Antónia, Varga Barbara

 

Versenyeredmények a 2008/2009-es tanévben

2009. február 19 - Simonyi Zsigmond körzeti helyesírási verseny
Fülöp Antónia     I. hely

 

2009. március 8 - Teleki Pál földrajz kistérségi verseny
Mészáros Boglárka

 

2009. március 11 -  Angol körzeti verseny
Osváth Magdolna      II. hely
Fülöp Antónia           IV. hely
Bárczi Réka
Fülöp Áron

 

2009. március 18 - Körzeti rajz verseny
Bálint Annamária      II. hely
Hornyák Anett        III. hely
Toboz Tamara         III. hely

 

2009. március 25 - Kistérségi matematika verseny - Edelény, I. sz. Általános Iskola
4. osztály: Szlifka Bianka     II. hely
5. osztály: Bodnár Balázs    II. hely
6. osztály: Fülöp Antónia      I. hely
7. osztály: Varga Barbara    I. hely  (megosztott)

 

2009. április 1 - Katasztrófavédelmi vetélkedő
Bárczi Réka
Fülöp Áron
Varga Péter
Voda Zsolt

 

2009. április 4 - Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny
Fülöp Antónia     IX. hely

 

2009. április 8 - Bódva-völgyi iskolák szépkiejtési versenye - Szendrő
Baturin Csaba Márió      III. hely

 

2009. április 17 - Történelmi Kalandtúra - IV. hely
Demjén Gizella
Fülöp Áron
Varga Péter
Varga Zita

 

2009. április 17 - Közlekedési ismeretek
Mihály Fanni      IV. hely

 

2009. április 24. - Kistérségi komplex tanulmányi csapatverseny - I. hely
Szlifka Bianka
Hornyák Gellért
Burinda Viktor

 

2009. április 29. - Vincze István emlékverseny - VII. hely
Szaplonczay Makrina
Fülöp Antónia
Varga Péter
Fülöp Áron